info@havrda21.cz
+420 603 501 612

SPOJUJEME.
KOVEM.

Systém kovových zábran účinně pomáhá upozornit na překážku, vymezit pohyb osob a manipulační techniky nebo ochránit regálové systémy. Všechny typy ocelových zábran jsou dostupné v několika velikostech.

ZÁBRANY

Vyrábíme veškeré typy zábran od policejních až po mobilní ploty. Naši první zábranu jsme vyrobili v roce 1994, takže jste ve správných rukou. 

Gymnasium Interior

VYBAVENÍ SPORTOVIŠŤ

Dodáváme a montujeme veškeré sportovní podlahy a vybavení pro sportoviště. Dodáme mobilní tribunu na míru, ale i vybavení šaten.

21STUDIO

Kombinujeme krásu dřeva s pevností kovu. Náš nábytek je nejen krásný na pohled, ale hlavně funkční a trvanlivý. Nábytek dělá domov domovem.

V KOVU JSME JEDNIČKY NA TRHU

Máme za sebou spoustu skvělých projektů a krásných spoluprací s více než devadesáti klienty. Jsme na trhu neuvěřitelných 25 let. 

0 +
PROJEKTŮ
0 +
KLIENTŮ

TRVANLIVOST

Naše první zábrana z roku 1994 ještě drží a zvládla by jistě i nějakou zatěžkávací zkoušku. Ručíme za kvalitu. Naše zábrany drží. 

RYCHLOST

Chápeme, že někdy je třeba poptávka urgentní. Vlastní výrobu si můžeme přizpůsobit, a tak lehce dodržujeme termíny a můžeme zákazníkům vyjít vstříc.

PEVNOST

Kov je naše hobby, a proto vybíráme jen ty nejlepší suroviny. Pořádný kov se totiž pozná lehce. Vydrží.

CENA

Cena je pro každého důležitá až na prvním místě. Na naši kvalitu jsme hrdí, takže zadarmo nikomu nic nedáme. V poměru cena – výkon se však u nás budete mít královsky.

CO JE NAŠE DEVÍZA

KVALITA

100%

SPOLEHLIVOST

100%

TERMÍNY

95%